Bodování

Celkové pořadí

2024

VSK Humanita Praha

Univerzita Karlova Praha
789 b.

Žižkovský tygři

VŠE Praha
677 b.

ČZU Praha

Česká zemědělská univerzita v Praze
481 b.

PÁVEK Martin

ČZU Praha
141 b.

KOLÍN Jan

VSK Humanita Praha
135 b.

PAVLÍK Matouš

VSK Humanita Praha
130 b.

KOLÍNOVÁ Kristýna

VSK Humanita Praha
80 b.

KUBRIČANOVÁ Dominika

VSK Humanita Praha
75 b.

MUDROVÁ Natálie

ČZU Praha
58 b.

Celkové pořadí

Jak bodujeme?

Bodové hodnocení jednotlivci

Dle výsledkové listiny absolvovaného závodu pro muže se určuje pořadí, první získává 50 bodů, další v pořadí má o bod méně, 50 místo a další dostává 1 bod.

Dle výsledkové listiny absolvovaného závodu pro ženy se určuje pořadí, první získává 30 bodů, další v pořadí má o bod méně, 30 místo a další dostává 1 bod.

Do celkového bodového hodnocení se pak každému počítá 6 nejlepších výsledků ( 6 výsledků, kde dosáhl nejvyššího počtu bodů).

Štafety se bodují stejně jako jednotlivci (opět první dostavá 30 bodů a další pak o bod méně až do 30 místa, od kterého se dává 1 bod), s tím, že všichni členové dané štafety dostanou stejný počet bodů, jako štafeta (takže např. všichni z vítězné štafety dostanou 30 bodů, všichni z druhé štafety dostanou 29 bodů, atd.).

Body pro oddíl ziskavají 4 nejlepší muži a 2 nejlepší ženy v každém závodě a započítává se 8 závodů, kde oddíl získal nejvíce bodů

Body za štafetu pro oddíl = oddíl získává body za všechny členy svých dvou nejlepších štafet (a to tak, že v případě 3-členných štafet je 90 bodů za vítěznou štafetu (3x30), za druhou štafetu je 87 bodu (3x29), atd.)

Pokud by nějaký závodník v průběhu sezony změnil oddíl, tak do výsledku soutěže oddílu se jeho body započítávají tomu VŠ oddílu, kam daný závodník patří na konci sezóny do celkového výsledku za celou VŠ ligu se oddílům počítá 8 závodů, s nejvyšším bodovým ziskem, a vítězí oddíl s největším počtem získaných bodů

Jak bodujeme?

Bodové hodnocení oddíly

Naši partneři